Rftech Reklam
  Prodüksiyon
     Danışmanlık

RFTECH HAKKINDA

RFTech Broadcasting Systems 2004 yılında Ankara'da faaliyetlerine başladı. Radyo ve Televizyon kuruluşları başta olmak üzere bir çok şirkete uydu ve yer istasyonları çözümleri sunan RFTech, uzman kadrosuyla broadcast altyapı hizmetleri, telekomünikasyon ve yayıncılık sistemleri üretimi ve pazarlama konularında hizmet vermektedir.

Uydu kanallarına Air ya da fiber optik uplink-downlink çözümleri ve yer istasyonları, üretim odaklı çözümler ve uygulamalar, hazır çözümler ve uygulamalar, fizibilite çalışmaları ve proje uygulamalarıyla bir çok alternatif hizmeti bir arada sunuyoruz.

RFTech 2010 yılında güçlü yatırımlarla Reklam ve Prodüksiyon alanında da faaliyete başladı. Güçlü teknik ekipman ve deneyimli kadrosuyla bir çok reklam ve tanıtım filmine imza atan RFTech, Türkiye'nin ilk ve en güçlü tarım kanalı Bereket TV’nin reklam ajansı olarak, Tarımsal alanda tanıtıma ihtiyaç duyan tüm firmaların çözüm ortağı olmuştur. RFTech tarımsal alanda da ihtiyaç duyduğunuz tüm projelerde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Birlikte daha iyiye…